La Masa, Éze, Francie
Penzion – Éze, Francie

La Masa

La Masa se nachází v destinaci Èze a nabízí zahradu a výhled na hory.

8,7Skvělé · 33 hodnoceníÉze, Francie1,6 km od centra – Éze
  • Až pro 3 osoby
  • Soukromé parkoviště
  • Wi-Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
01 / 08
La Masa, Éze, Francie – fotografie 3

Vítá vás

La Masa

La Masa se nachází v destinaci Èze a nabízí zahradu a výhled na hory. 1,6 km od ubytování je Pláž Plage des Pissarelles. Na místě je k dispozici bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště lze využívat za poplatek. Všechny pokoje mají patio s výhledem do zahrady.

Všechny pokoje v ubytování La Masa mají klimatizaci, šatní skříň, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu, ložní prádlo, ručníky a terasu s výhledem na moře. Vlastní koupelna je vybavená sprchou, bezplatnými toaletními potřebami a fénem. Pokoje jsou vybavené lednicí.

MAMAC (Muzeum moderního a současného umění) se nachází 13 km od ubytování La Masa a Château de Nice 13 km od ubytování.

  • Top lokalita: Vysoce hodnoceno nedávno ubytovanými hosty: (9,1)
  • Na místě je k dispozici soukromé parkoviště
Příjezd
Od 16:30 do 19:30
Odjezd
Do 12:00

Ubytování

Pokoje a apartmá

La Masa nabízí na výběr 2 typy pokojů.

Bungalov (2 dospělí) – La Masa

Bungalov (2 dospělí)

  • 1 manželská postel nebo 2 jednolůžkové postele
  • Pro 3 osoby
  • 30 m²
  • Vlastní koupelna

This independent bungalow features a view of the sea, a kitchenette and a private bathroom with a shower.

  • Toaletní potřeby zdarma
  • Župan
  • Bidet
  • Toaleta
  • Vana nebo sprcha
  • Ručníky
  • +29 další
Dvoulůžkový pokoj Classic s manželskou postelí a výhledem na moře – La Masa

Dvoulůžkový pokoj Classic s manželskou postelí a výhledem na moře

  • 2 jednolůžkové postele nebo 1 velká manželská postel
  • Pro 2 osoby
  • 30 m²
  • Vlastní koupelna

In the well-fitted kitchenette, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. The spacious double room offers air conditioning, a private entrance, a terrace with sea views as well as a private bathroom boasting a shower.

  • Toaletní potřeby zdarma
  • Župan
  • Toaleta
  • Vana nebo sprcha
  • Ručníky
  • Ložní prádlo
  • +28 další

Vybavení

Vše, co potřebujete

Promyšlené vybavení pro pohodlný a bezstarostný pobyt.

  • Soukromé parkoviště
  • Wi-Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Pláž
  • Nekuřácké pokoje
  • Příslušenství na přípravu čaje a kávy ve všech pokojích

Veškeré vybavení

Koupelna

  • Toaletní papír
  • Ručníky
  • Vana nebo sprcha
  • Soukromá koupelna
  • Toaleta
  • Toaletní potřeby zdarma
  • Župan
  • Fén
  • Sprcha

Ložnice

  • Ložní prádlo
  • Skříň nebo šatna

Výhled

  • Výhled na zajímavé místo
  • Výhled na hory
  • Výhled do zahrady
  • Výhled na moře
  • Výhled

Exteriér

  • Venkovní nábytek
  • Pláž
  • Venkovní jídelní prostor
  • Sluneční terasa
  • Terasa
  • Zahrada

Vaření

  • Jídelní stůl
  • Čisticí prostředky
  • Toustovač
  • Varná deska
  • Kuchyňské nádobí
  • Rychlovarná konvice
  • Mikrovlnná trouba
  • Lednička
  • Kuchyňský kout

Vybavení pokoje

  • Zásuvka u postele
  • Sušák na oblečení
  • Věšák na oblečení

Aktivity

  • Dočasné umělecké expozice
  • Pláž

Média a technologie

  • TV s plochou obrazovkou
  • Satelitní programy
  • Rádio
  • TV

Jídlo a pití

  • Víno/šampaňské(Dodatečný poplatek)
  • Snídaně do pokoje
  • Přístroj na přípravu čaje/kávy

Internet

Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování

Soukromé parkování je možné za případný poplatek v areálu hotelu (rezervace nutná).

Služby

  • Denní úklid(Dodatečný poplatek)
  • Úschova zavazadel
  • Služba žehlení(Dodatečný poplatek)
  • Služba praní(Dodatečný poplatek)

Zabezpečení

  • Požární alarmy
  • Vstup s klíčem

Obecné

  • Prostor pro kuřáky
  • Klimatizace
  • Dlažba / mramorová podlaha
  • Topení
  • Soukromý vchod
  • Ventilátor
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje

Obecná přístupnost

  • Celá jednotka se nachází v přízemí

Wellness

  • Slunečníky

Čeká na vás odpočinek

Buďte jako doma

Odpočiňte si v pohodlí a objevte vše, co nabízí Éze.

Ověřit dostupnost

Poloha

Jak nás najdete

Hostům, kteří se zde ubytovali v páru, se velmi líbila lokalita – dali jí hodnocení 9,5.

Adresa

2186 avenue Raymond Poincaré, 06360 Èze, Francie

Vzdálenost

1,6 km od Éze

Příjezd od 16:30 do 19:30

Odjezd do 12:00

Co je v okolí

Co se nachází v okolí?

  • Église Notre-Dame du Cap Fleuri2,4 km
  • Le Jardin Exotique D'Eze2,7 km
  • Chapelle des Pénitents Blancs2,7 km
  • Jardin Botanique dÈze2,7 km
  • Exotic Garden of Monaco4,2 km
  • Église Saint-martin4,3 km
  • Jardin aux Canards4,5 km
  • Prince's Palace of Monaco4,8 km
  • Église Saint-Michel Archange5,5 km
  • Le Sanctuaire Notre-dame De Laghet6,9 km

Restaurace a kavárny

  • RestauraceLa Table de Patrick Raingeard820 m
  • RestauraceLe Ficus820 m
  • RestauraceCap Estel1,1 km

Oblíbené turistické atrakce

  • Maják Cap Ferrat8 km
  • Villa E-10279,7 km
  • Garibaldiho náměstí11 km
  • MAMAC (Muzeum moderního a současného umění)11 km
  • Promenade du Paillon13 km
  • Château de Nice13 km
  • Lascaris Palace13 km
  • Zahrady Alberta I.13 km
  • Náměstí Masséna13 km
  • Jean-Cocteau Museum14 km

Příroda

  • LesBois du Marquis9,7 km

Pláže v okolí

  • Pláž Plage des Criques du Cap Estel270 m
  • Pláž Plage des Pissarelles550 m
  • Pláž Plage Mala1,1 km
  • Pláž Plage du Cap Fleuri2,1 km
  • Pláž Plage Gramaglia2,6 km

Veřejná doprava

  • VlakÈze2,3 km
  • VlakGare de Cap d'Ail2,4 km

Nejbližší letiště

  • Heliport Monako4,2 km
  • Letiště Nice Côte d'Azur18 km

Nejkratší odhadované vzdálenosti pěšky nebo autem. Skutečné vzdálenosti se mohou lišit.

Dobré vědět

Pravidla ubytování

Pravidla a praktické informace k vašemu pobytu v ubytování La Masa.

Příjezd

Od 16:30 do 19:30

Při příjezdu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a platební kartu.

Dejte ubytování předem vědět, v kolik hodin přijedete.

Odjezd

Do 12:00

Vratná záloha na případné škody

Při příjezdu do ubytování je vyžadována záloha na případné škody ve výši € 250 Což odpovídá zhruba 1 092 zł. Záloha bude vybrána v hotovosti. Částka Vám bude vrácena při odjezdu. Tato záloha je vratná v hotovosti v plné výši a podléhá kontrole případných škod v ubytování.

Ubytování dětí

Podmínky týkající se ubytování dětí

Ubytovat se mohou děti jakéhokoli věku.

Za děti ve věku 18 a více let bude v tomto ubytování účtována cena jako za dospělého.

Podmínky týkající se dětských postýlek a přistýlek

0 – 5 let

Dětská postýlka na vyžádání: Zdarma

více než 12 let

Přistýlka na vyžádání: € 35 za osobu a noc

Poplatky za dětskou postýlku ani přistýlku se nezapočítávají do celkové ceny a je třeba je zaplatit zvlášť během pobytu.

Dětské postýlky a přistýlky jsou k dispozici v závislosti na dostupnosti.

Věkové omezení

Ubytovat se zde mohou hosté každého věku.

Zvířata

Domácí zvířata nejsou povolena.

Kouření

Kouření je zakázáno.

Večírky/akce

Večírky/akce nejsou povoleny

Noční klid

Od hostů se vyžaduje noční klid od 23:00 do 9:00.

Přijímané platební metody
  • American Express
  • Visa
  • Mastercard
  • Hotovost
Komunikační jazyky

angličtina, španělština, francouzština a italština

Důležité informace

  • Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.
  • Informujte prosím La Masa o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
  • Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.
  • V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
  • Noční klid je od 23:00 do 09:00
  • Při příjezdu do ubytování je vyžadována záloha na případné škody ve výši € 250 Záloha bude vybrána v hotovosti. Částka Vám bude vrácena při odjezdu. Tato záloha je vratná v hotovosti v plné výši a podléhá kontrole případných škod v ubytování.

Časté dotazy

Často kladené dotazy

Vše, co byste mohli chtít vědět o pobytu v ubytování La Masa.

Jaký typ snídaně se podává v ubytování La Masa?+

Hosté ubytování La Masa si mohou během pobytu vychutnat snídani.

Jaké typy pokojů si mohu v ubytování La Masa rezervovat?+

Typy pokojů v ubytování La Masa zahrnují: Bungalov (2 dospělí); Dvoulůžkový pokoj Classic s manželskou postelí a výhledem na moře.

Kolik hostů může v ubytování La Masa pobývat?+

Největší typ pokoje v ubytování La Masa pojme až 3 hosty.

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v ubytování La Masa?+

Příjezd: Od 16:30 do 19:30. Odjezd: Do 12:00.

Je v ubytování La Masa k dispozici parkování?+

Soukromé parkování je možné za případný poplatek v areálu hotelu (rezervace nutná).

Je v ubytování La Masa Wi-Fi?+

Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Jsou v ubytování La Masa povolena domácí zvířata?+

Domácí zvířata nejsou povolena.

Kolik stojí pobyt v ubytování La Masa?+

Ceny v ubytování La Masa se liší podle termínu a zvoleného pokoje. Aktuální ceny najdete v nabídce výše.

Má ubytování La Masa vlastní restauraci?+

Ubytování La Masa neuvádí vlastní restauraci. Další možnosti stravování můžete najít v lokalitě Éze.

Jaké vybavení nabízí ubytování La Masa?+

Ubytování La Masa nabízí: soukromé parkoviště, výhled do zahrady, sluneční terasa a terasa.

Jak daleko je ubytování La Masa od centra města Éze?+

Ubytování La Masa se nachází 1,6 km od Éze.

Jakými jazyky se v ubytování La Masa mluví?+

Personál ubytování La Masa mluví těmito jazyky: angličtina, španělština, francouzština a italština.

Dotazy hostů

Otázky od cestovatelů

Skutečné dotazy hostů, na které odpovídá La Masa.

Otázka: Jak daleko je to k soukromé pláži? Může starší člověk snadno jít dolů na pláž a znovu nahoru? Jak dlouho by trvalo, kdyby někdo chodil s klackem? - Díky.

Odpověď: Dobrý den, cesta na pláž je pouze po schodech, 117 schodů. Je to aprrox 5 minut chůze Ale pro starší je to snadné. - Díky.

Zodpovězeno 14. června 2023

Otázka: Jaký je poplatek za parkování? Jak daleko je pláž? Dostat se tam je z kopce?

Odpověď: Haló, salónek stojí 12 euro za den. Pláž začíná v zahradě objektu a je to z kopce dostat pláž

Zodpovězeno 9. února 2025

Otázka: Přemýšlíte o rezervaci, ale stačí potvrdit, že parkování je k dispozici?

Odpověď: Parkování je k dispozici pouze pro 1 auto. Záleží na tom, kolik dní si rezervujete. Děkuju vám.

Zodpovězeno 19. února 2025

Otázka: Je zde soukromé parkoviště

Odpověď: Máme jen jedno soukromé parkoviště. Je to... dostupnost závisí na datu rezervace. v tomto případě to bude stát 12€/den

Zodpovězeno 12. dubna 2023

Otázka: - Ahoj. - Ahoj. Přijedeme do Eze vlakem. Jak se k ubytování dostanete veřejnou dopravou? Je k dispozici taxi služba?

Odpověď: Ano! Omlouvám se za zpoždění. Ale zpráva se neobjevila. Můžete jet autobusem 600 směrem Monaco-Menton. dvě zastávky a jste na místě. Zastávka je Parking Saint Laurent d'Eze. Hezký den.

Zodpovězeno 6. července 2024

Hodnocení hostů

Co říkají naši hosté

8,7

Na základě 33 hodnocení hostů

Personál
9,3 z 10
Zařízení
8,1 z 10
Čistota
7,7 z 10
Pohodlí
8,2 z 10
Poměr ceny a kvality
7,3 z 10
Lokalita
9,1 z 10

“Stunning - Unbelievable location, beautiful place, perfect host”

C
ChristopherSpojené království
Samostatný cestovatel · duben 2025

“Everything was wonderful, very beautiful and cozy villa, beautiful views, private access to the beach. 10 minutes by car to Monaco and 20 to Nice. Special thanks to the owner, Mario, thank you for a great stay!”

I
IhorPolsko
WITH_FRIENDS · červen 2024

“The property was gorgeous with easy access to Nice, Monaco, Menton and everybting in between. The host was absolutely lo”

O
OliveAustrálie
WITH_FRIENDS · červen 2024

“Hôte adorable Ecrin de verdure magnifique Précieux”

V
ValerieFrancie
Rodina · červenec 2026

“Very nice apartment with a stunning view and easy access to the beach. The host Mario was always there for us and answered every question we had.”

O
OlgaIzrael
Pár · listopad 2025

“Kleines Stück of Paradies. My Hermitage.”

A
ArtemNěmecko
Rodina · červen 2025

“Home away from home”

E
ElenaAustrálie
Pár · říjen 2023

“L'emplacement est idéal avec un accès direct à la plage et un arrêt de bus à proximité pour visiter la région. Mario est un hôte accueillant, très disponible et bienveillant.”

I
IsabelleFrancie
Samostatný cestovatel · září 2026

Vaše cesta začíná zde

Rezervujte si svůj pobyt

Zažijte kouzlo ubytování La Masa. Zajistěte si nejlepší cenu a užijte si nezapomenutelný pobyt.

Rezervovat nyní

Garance nejlepší ceny